Poznaj To

Promujemy dobrą sztukę, Poznaj To z nami!!!

„Happy Astrid” – historia z happy endem

Glamurine

Uwielbiam takie historie!! Gorąco polecam Wam dzisiejszy artykuł nie tylko ze względu na unikatowe torebki i akcesoria, które pokochacie, ale także dlatego byście poznali ich autorkę – niezwykle utalentowaną, mądrą i piękną Joasię!

29 listopada ubiegłego roku Joasia stała się najszczęśliwszą osobą na świecie. Tego dnia otworzyła swoje Atelier Happy Astrid! Jakby tego było mało, otworzyła je w jednym z piękniejszych miast Europy, Berlinie. Kto wie czy do tego zdarzenia doszłoby, gdyby nie jedna przygoda, która na zawsze zmieniła losy Joasi.
Po kolei…
Na mapie życia Joanny Berlin pojawił się zaraz po ukończeniu matury. Tu miała pokonywać kolejne szczeble kariery naukowej i zawodowej. Choć nie zawsze było łatwo, od 7 lat pracuje jako mikrotechnolog w laboratorium jednego z berlińskich instytutów. To, że ścisły umysł idzie w parze z artystyczną duszą odkrył przypadek. 
Któregoś wieczoru szykując się do wyjazdu, do Polski Joanna odkryła zepsuty zamek w torbie podróżnej. Nie zastanawiając się długo, wykorzystała lniany materiał i…uszyła sobie nowy weekender! Alternatywna torba okazała się równie praktyczna co poprzednia, a do tego lekka i zupełnie autorska. Szybko znalazła też grono adoratorek, a pozytywne opinie i komentarze popchały Joannę do dalszego działania i szycia. W ten oto sposób narodziła się marka „Happy Astrid”.

Torebki Happy Astrid szyte są głównie ze skórki ekologicznej, a także z materiałów znalezionych w second handach i na bazarach. Tak zdobyty materiał pozwala torebkom zachować oryginalny i niepowtarzalny charakter. Joasia otwarta jest także na współpracę z klientkami, które mogą zgłaszać swoje pomysły. „Projekt realizowany na zamówienie zawsze jest efektem kompromisu pomiędzy oczekiwaniami klientki, a moim wyobrażeniem” -mówi autorka.

W przytulnym Atelier znajdziecie również portfele, szale, ozdoby do włosów, kapelusze zdobione ręką Joasi, kocyki i zabawki dla dzieci, a także wyroby (biżuteria, porcelana) polskich artystów, których chętnie wspiera Happy Astrid.

Odwiedzając Berlin koniecznie zajrzyjcie do Atelier Happy Astrid przy Wassermannstrasse 119. Torebki dostępne są także w opolskiej „Mandali”. Natomiast jeśli macie w głowie własny projekt, możecie skontaktować się z Joanną pisząc na contact@happyastrid.com.

Poniżej torebki z najnowszej kolekcji oraz pozostałe wyroby i wnętrze Atelier. Więcej znajdziecie na Facebooku oraz na stronie oficjalnej

(na zdjęciu głównym (powyżej) Joasia z modelem Glamurine)

Folkhome & Blue Angel

Rudolfine

Poker time

Schottie

atelier

page

10659197_570616709736783_2217976581996829118_n

536212_357669891031467_155824790_n

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 10/02/2015 by in Akcesoria, Miejsca, Moda and tagged , , , , .
handmademarket blog

Tylko dobre polskie rękodzieło! Prosto z portalu www.handmademarket.pl

Kiedy jedziemy na koniec świata - Placek zostaje w domu

Lekko o podróżach i lizaniu świata. Niech i Was czasem zdziwko złapie.

Prezent Simple

Zainspiruj się pomysłami

WZORZENIE

Życie architekta.

Grafik Freelancer Portfolio | Grafik Warszawa | Kocik Paweł

Profesjonalny grafik - Warszawa - tel. +48 720 831 961 | pawel.kocik@yellowbrand.pl | Graphic Designer UX Freelancer |

Terrific Nasty

Lifestyle, Fitness, Kobiety vs Mężczyźni - inaczej o wszystkim.

pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

%d blogerów lubi to: